Warning: Use of undefined constant DISABLE_WP_CRON - assumed 'DISABLE_WP_CRON' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/u8732268/emlakkonutayazmaevleri.org/wp-config.php on line 3
Hakkımızda - Ayazma Emlak Konut Evleri Satılık, Kiralık Daireler!
(0532) 745 20 95
Coldwell Banker | Metropol Gayrimenkul

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz, Coldwell Banker | Metropol Gayrimenkul olarak İstanbul Başakşehir ve Kayaşehir bölgesinde 10 yılı aşkın satılık, kiralık ve devir işlemlerinde uzman mesleğinin yüklediği sorumluluk görevlerini yerine getiren bir ekibiz.

Nasıl Çalışırız?

Öncelikli kuralımız alıcı ve satıcının güvenliği ve güvenilir bir işlemin yapılmış olmasıdır. Tüm işlemlerimiz yasalara uygun ve kurallı bir şekilde seyretmektedir. Kurumsal yapımız sayesinde şeffaf hizmet vermekteyiz.

Proje Yetkili Gayrimenkul Danışmanı

Furkan Kahraman

Furkan Kahraman

Furkan Kahraman, İstanbul COLDWELL BANKER | Metropol Gayrimenkul, Genel Koordinatörüdür ve sektörde 5. yılını geride bırakmıştır. İşletme Yönetimi MBA mezunu olup, bununla beraber Emlak Konut ve TOKİ tabanlı pek çok projede gayrimenkul danışmanlığı yapmıştır Emlak...
Ünvan: Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı

Yaşanacak Bir Yer Ayazma

Ayazma Emlak Konut Evleri Projesi daire teslimleri yapıldı! Her nevi satılık, kiralık ve devir işlemleriniz için Coldwell banker | Metropol Gayrimenkul Yatırım Uzmanları yardımınıza hazır!

Gayrimenkulleriniz alanında uzmanlaşmış bölgeye hakim danışmanlarımız sayesinde değerinde değer bulur. Detaylı bilgi ve iletişim için 0212 777 30 50 numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Yüklenici Firmalar